Виготовлення печаток і штампів НЕДОРОГО!

Чи стикались Ви з проблемою купити щось? Звичайно, стикались. Будь-то одяг, корм для тварин, техніка, меблі и т.д. Звісно, хочеться купити чим якісніше і при тому не переплачувати. В наш час пропозиції часто  перевищують попит. На які тільки хитрощі не йдуть продавці, щоб заманити покупця: починаючи від різноманітних акцій (дві одиниці за ціної двох) и закінчуючи цінами "від виробника", котрі часто не відповідають якості вироба, що озвучується. Ринок штемпельної продукції не є вийнятком. Конкуренція досить велика.
Спробуємо разом розібратися, які підводні камені криються в цих фразах.

Перший підводний камінь - ціна-якість. Навіть якщо Вам вдалось заплатити меньше, ніж пропонують інші фірми, то після доставки вироба та ретельному огляді його відразу виникає питання про його якість. Вы починаєте пред'являти свої пертензії до курьеру, який в кращому разі може надати Вам контактний номер телефона, по якому порадить звернутися з претензіями. Ви, істотно, повні обурення, починаєте дзвонити продавцю и пред'являти претензії щодо якості товару. Максимум,  чого Ви зможете досягти - виготовлення ще одного вироба за пів-ціни. Але хто може гарантувати, що воно буде якісніше за попередній?

Другий підводний камінь - складність зображення на печатці. Але ж ціна на печатку напряму залежить і від складності її виготовлення. Чим складніше зображення на кліше, тим досвідченіший має бути  дизайнер, та і сам майстер з гравірування повинен мати певну кваліфікацію. Від обладнання, на якому виготовляються печатки, власне гравера, насамперед залежить якість виготовленого вироба. Лише лазерний гравер зможе відгравірувати найдрібніші деталі Вашої печатки. Як правило, через такі от "супер-вигідні" рекламні оголошення виробникі розраховують на достатньо великий обсяг замовлень і їх лише в другу чергу цікавлять якість виготовлення окремого вироба. Розрахунок іде на те, що кількість замовлень перекриє кількість повернень неякісних виробів.

Третій підводний камінь - замовлення печатки через інтернет-магазин, оголошення в газеті чи просто на вулиці, не дивуйтесь, буває і таке. В останній час дуже часто на просторі інтернета зустрічаються сайти, на яких в контактах поданий лише номер мобільного телефона і електронна адреса, які, як ми до речі з`ясували, час від часу змінюються, а попередні просто перестають працювати. Часто фірма, від імені якої створено сайт,  взагалі юридично не зареєстрована і фізичної адреси як такої не має. Коли Ви чітко не уявлієте, де знаходиться офіс даної фірми-виробника, до кого звертатись в разі непередбаченої нестиковки, про які рекламації щодо товару можна говорити? 

Вы напевно вже зрозуміли, що в штемпельный галузі, як і в багатьох інших, ціна може і повинна бути чітко визначеною, а  прайс простий і зрозумілий для клієнта. Жодна із компаній, що працію на ринку штемпельно-граверної продукції з повагою до себе і своїх клієнтів вже достатньо давно, не буде виготовляти продукцію «аби як» за рахунок якості. Адже репутація вартує дорого і набувається не за один день. Тому при виборі фирми з виготовлення печаток та штампів будьте уважні, розгляньте пропозиції, зважуючи на вищезгадані поради. Адже радість від низької ціни триває значно менше, ніж розчарування від низької якості і недовготривалості придбаного товару.