Штампи


Штампи нарівні з печаткою достатньо часто використовуються в господарській діяльності. Штампи часто стають в нагоді в бухгалтерії, в секретаріаті, на виробництві, складській і логістичній діяльності та інших видах діяльності підприємства. За допомогою штампів Ви можете значно полегшити роботу із заповнення різноманітних форм і документів. Крім того, штампи також часто мають юридичну силу і ідентифікують юридичну особу, що заповнила документ.

Штампи виготовляються різних розмірів в залежності від обсягу інформації, поля, для якого призначені, а також різних інших умов - від найменших до розміру А4.

Для проставлення дати або номеру на документах (бланках, квитанціях, конвертах тощо) інснують такі зручні засоби, як датери та нумератори із вільним полем, текст або логотип в яких можна виготовити у вигляді сталого кліше, а дата або номер встановлюються вручну або автоматично.

Для досягнення якісного і стабільного протягом років відбитку ми рекомендуємо використовувати автоматичну оснастку австрійського виробництва Colop або Trodat. Це виробники з більше ніж сторічним досвідом роботи. Для печаток і штемпелів з підвищеним навантаженням ними розроблені і випускаються оснастки з посиленим металевим каркасом із серії Colop Classic Line, Trodat Professional Line.