Печатки для юридичних і фізичних осіб (ТОВ, ПП, ПАТ, СПД, ФО-П и т.п.)


Печатка – це один із атрибутів офіційного статусу будь-якої організації, незалежно від форми власності і спеціалізації. Печатка організації перш за все надає її представникам можливість діяти в правовому полі. Документи, завірені печаткою, набувають офіційного статусу. Тому дуже важливо, щоб основна печатка підприємства була виготовлена без порушень, в строгій відповідності з прийнятим в Україні стандартом, мала презентабельний та читабельний вигляд, а також була захищена від підробки.


Печатка також грає іміджеву роль і несе додаткове емоційне навантаження за допомогою елементів макету печатки та дизайну оснастки. Таким чином, печатка – це не лише обов'язкова умова, але і надзвичайно ефективний метод забезпечення надійності і зручності в діяльності будь-якої організації. В тому випадку, зрозуміло, коли Ви замовили Вашу печатку в кваліфікованій організації з достатнім досвідом роботи і постійним місцем прописки.

В Україні кругла печатка обов'язкова для юридичних і фізичних осіб-підприємців, адвокатів, нотаріусів, лікарів, архітекторів, експертів, інженерів-проектувальників і інших суб'єктів господарської діяльності. Юридичні печатки для приватних підприємств і підприємців за стандартом має бути круглої форми діаметром 38-40 мм. Печатки для міністерств, інших центральних органів виконавчої влади із зображенням Державного Герба України виготовляються круглої форми діаметром 45 мм (Постанова №857 від 03.08.2011 р.), печатки Приватних нотаріусів також круглі, діаметр 45 мм (Наказ Міністерства юстиції України № 2116/5 від 08.12.2008 р.).

Для отримання якісного і стабільного впродовж років відбитку ми вже більше двадцяти років рекомендуємо користуватися автоматичними оснастками австрійського виробництва «Colop» або «Trodat» - виробників з більш ніж столітнім досвідом роботи. Якщо ж печатка буде використовуватися з підвищеним навантаженням, рекомендуємо оснастку тих же виробників, але в металевому корпусі з серії Colop Classic Line або Trodat Professional Line. Наша компанія довіряє вітчизняним постачальникам «Колоп» і «Тродат-Україна».