Нас наслідують, значить ми кращі!

Штамп-Сервіс — дуже вдала назва, вона яскрава, лаконічна, чітко відображає вид діяльності нашого підприємтсва і, крім того, гарно звучить. Дякуємо засновникам за це звучне ім'я! Це була перша штемпельно-граверна майстерня в Україні, зареєстрована під цією назвою офіційно. І з цих причин ми прийняли рішення і 10 листопада 2008 року офіційно зареєстрували цю наззву, а також логотип нашої компанії у відповідності до Закону України “Про охорону прав на знаки для товарів та послуг” в Державному реєстрі свідоцтв України на знаки для товарів та послуг.
Таким чином, “Штамп-Сервіс” - це наша зареєстрована торгова марка.
Вийшло так, що наша компанія, розвинута та стабільно надійна, породила в наших шановних конкурентах бажання наслідувати (нам приємно і навіть утішно). Але, на жаль, не завжди наслідують якість та вміння працювати. Часто обмежуються лише копіюванням нашого помітного імені — Штамп-Сервіс або використовують інші комбінації зі словом “Штамп” (частина з них навіть не реєструють підприємство, як юридичну особу, міняють адреси та телефони). Прикро, коли роблять гірше, ще більш прикро, коли замовники гадають, що це ми.
Тому дуже би хотілось і ми навіть настійливо рекомендуємо нашим “тезкам” не виступати під цією назвою в Україні.
Ми, оригінальний “Штамп-Сервіс”, знаходимось в Києві за адресою вул. Пирогова, 10В, в подвір'ї будинку №2 по Пирогова. Ми працюємо постійно за нашою юридичною адресою з травня 1999 року, переїхавши лише один раз з Пирогова 2В на Пирогова 10В, через два будинки в нашому же подвір'ї. І більше ніде. У нас один офіс і немає філій в жодному іншому місті України, на жодній іншій вулиці Києва. Нам це не потрібно, тому що у нас є услуга з доставки печаток та штампів по Києву і Україні.
Ми працюємо стало, з 9 ранку до 19 години вечора без перерви, в будь-яку погоду, навіть тоді, коли в районі немає води, світла (у нас власна аварійна система електрозабезпечення). У нас великий колектив, на працеспроможність якого не впливають відпустки і епідемії.
Ми завжди раді бачити вас, наші дорогі клієнти, в нашому просторому офісі на Пирогова 10В, чекаємо ваших замовлень на електронну пошту і в нашому інтернет-магазині.