Чи варто замовляти печатки у фірм-одноденок?

В інтернеті все більше і більше сайтів штемпельно-граверних майстерень насправді реально не зареєстрованих, які працюють приватно. Вони, як за правило, регулярно змінюють контакти і не мають фізичної адреси — знаходяться або ж на орендованій квартирі, або ж в автомобілі, ніпвлегально, податки не платять, так як не реєструються.

Звертання до таких виробників для клієнтів призводить до нелегітимності в майбутньому печаток. Печатки можуть не відповідати держстандарту по тексту або розміру, якість таких печаток низька, наслідок — печатки можуть змінювати форму, розмір, розповзатися або розпадатися на фрагменти. Нам часто приносять таку горе-продукцію на переробку. Платять повторно, ми ж не можемо відповідати за чужі гріхи...

Перевіряйте, будь-ласка, наявність фірми-виробника в базі Єдиного Дерржавного реєстру України. Там є хоча б юридична адреса підприємства, по якій можна звернутися з рекламацією. Але такі штемпельно-граверні майстерні, як “Штамп-Сервіс”, зареєстровані багато років тому, за правило постійно знаходяться за однією адресою і наша фактична адреса співпадає з юридичною. Ми працюємо на Пирогова 20 років, платимо податки і виконуємо свої обов'язки перед замовниками. І ми завжди раді вам!