Печатки додаткові


В діяльності успішного підприємства по мірі розвитку настає момент, коли виникає необхідність в додаткових печатках. Наприклад, головному бухгалтеру знадобилась печатка для податкових накладних, керівнику відділеного підрозділу — печатка під номером 1, менеджеру — для договорів і т. д. і т.п.

А з недавнього часу суб'єкти підприємницької діяльності отримали більше можливостей використовувати круглі печатки в своїй господарській діяльності, тому що тепер кількість круглих печаток на підприємстві нічим не регламентується. Вже було немало випадків у нас в офісі, коли замовник, дізнавшись про можливість замовити додаткові печатки для свого бізнесу, негайно користався з цієї можливості і замовляв ще одну основну печатку для свого заступника і другу для головного бухгалтера.

Тут ми відразу даємо рекомендацію з обліку існуючих на підприємстві печаток. У нас вофісі можна придбати журнал обліку печаток і штампів, в якому передбачена можливість проставити відбиток печатки або штампу, дату отримання і підпис про отримання конкретного співробітника, який буде відповідальним за використання і зберігання печатки або штампу.